Верифицированный профиль
1
Год опыта
8
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 недели назад

Продажа квартир (2)

  • MATTIS Львів
    136 600 $
    2 405 $/м²

    Кульпарковская ул. (Кульпарківська), 64а

    1 комната
    57 / 19 / 14 м²
    этаж 5 из 16
    2017 год постройки
    1 мес. назад
    ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ | БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ Стильна 1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК Parus Park Львів, вул. Кульпарківська Площа: 56,8 м² Поверх: 5 з 16 ⸻ КВАРТИРА З ВІДЧУТТЯМ КОМФОРТУ ТА СТИЛЮ Продумане планування, яке дає відчуття простору та функціональності: • простора кухня-вітальня з виходом на велику засклену лоджію • окрема спальня — приватна зона відпочинку • правильна геометрія приміщень без втрати корисної площі • багато природного світла ⸻ ДИЗАЙН ТА СТАН • сучасний дизайнерський ремонт у теплих, преміальних відтінках • якісні матеріали та продумане освітлення • стильний інтер’єр ⸻ ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ (ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ) • вбудована кухня • холоди...
    Риелтор
  • MATTIS Львів
    211 000 $
    1 050 $/м²

    Кульпарковская ул. (Кульпарківська), 64а

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Новый свет ЖК Парус Park
    3 комнаты
    201 / 78 / 17 м²
    этаж 15 из 16
    2017 год постройки
    1 мес. назад
    ЕКСКЛЮЗИВ | ДВОПОВЕРХОВИЙ ПЕНТХАУС З ПАНОРАМОЮ ЛЬВОВА | PARUS PARK Резиденція над містом у знаковому комплексі бізнес-класу вул. Кульпарківська, 64А Площа: 201 м² Поверх: 15–16 ⸻ ПРОСТІР, ЯКИЙ НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ Двоповерховий пентхаус із відкритою панорамою Львова — рідкісний формат на ринку, який поєднує масштаб, світло та приватність. Панорамні вікна що забезпечує природне освітлення протягом усього дня та створює відчуття відкритого простору. • Індивідуально замовлені віконні системи — вищий рівень якості, ніж стандарт у комплексі • Максимальна інсоляція та візуальна глибина простору • Вид, який працює як емоція і як інвестиційна цінність ⸻ АРХІТЕКТУРА ВАШОГО МАЙБУТНЬОГО ІНТЕР’ЄРУ...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.